Golden Apartments to nowoczesne i komfortowe apartamenty usytuowane w otoczeniu licznych punktów kulturalno – rozrywkowych oraz wypoczynkowych miasta Gdańska. Zarządzamy lokalami położonymi w Śródmieściu oraz nad morzem.

Oferujemy mieszkania w pełni wyposażone, przytulne, z dostępem do szybkiego Wi-Fi. Z apartamentów położonych na Starym Mieście, w zasięgu kilkunasto minutowego spaceru dochodzimy do wielu atrakcji: ulicy Długiej z zabytkowymi kamieniczkami, Ratuszem i Fontanną Neptuna, Długiego Pobrzeża z Żurawiem, Bazyliki Mariackiej czy Muzeum II Wojny Światowej i Europejskiego Centrum Solidarności – to tylko nieliczne z szerokiej gamy jaką proponuje nam Gdańsk. Nadmorskie mieszkania są świetnie skomunikowane z Centrum, a ponadto dają możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu w otoczeniu malowniczego krajobrazu Pobrzeża Gdańskiego.
W naszych apartamentach zarówno entuzjaści rozrywki jak i miłośnicy przyrody odnajdą coś dla siebie.

Obsługa apartamentów w kompleksie Bastion Wałowa jest kluczowym elementem naszej działalności, jednak obsługujemy inne nieruchomości w Śródmieściu Gdańska, w naszej ofercie znajdziecie Państwo apartamenty w samym sercu Głównego Miasta na ulicy Długiej oraz w innych prestiżowych lokalizacjach Centrum Gdańska.