Golden Apartments to profesjonalny operator wynajmu apartamentów o podwyższonym standardzie w okolicach gdańskiej starówki.
Wieloletnie doświadczenie w branży hotelarskiej oraz zarządzaniu apartamentami pozwala nam sprostać wysokim wymaganiom oraz zagwarantować najwyższy standard usług.
Dokładamy starań, aby nocleg w naszym apartamencie był dla Państwa niezapomnianym wypoczynkiem, spędzonym w komfortowych warunkach.

Proponowane przez nas apartamenty składają się z przestronnego salonu, komfortowych sypialni, w pełni wyposażonej kuchni oraz łazienki. Nasze apartamenty zapewnią Państwu maksymalną wygodę, niezależność, dyskrecję, spokój oraz intymność, której nie są w stanie zaoferować nawet wysokiej klasy hotele.
W ramach kompleksu Bastion Wałowa posiadamy recepcję, która jest na bieżąco do Państwa dyspozycji we wszelkich sprawach związanych z wynajmem apartamentów i obsługą gości. Zapewniamy wykwalifikowaną obsługę, która zadba o Państwa wygodę oraz wspomoże w każdej sytuacji. Nasz personel jest do Państwa dyspozycji i służy pomocą zarówno podczas planowania pobytu, jak i podczas jego trwania. Ponadto, nasi pracownicy udzielą Państwu kompletnych informacji na temat Sopotu i Gdańska min w sprawach dostępnych atrakcji oraz aktualnych wydarzeń kulturowych.

Obsługę GOLDEN APARTMENTS prowadzi:

MORADA SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
81-853 SOPOT AL. NIEPODLEGŁOŚCI 719/1
REGON: 369575750, NIP: 5851483159

NR KONTA: 18 1050 1764 1000 0090 3156 4389